طراحی پیج اینستاگرام

شامل چه چیزهایی می باشد و باید چه مراحلی را برای ساخت آن طی کرد ؟

طراحی پیج اینستاگرام ، نوعی از چیدمان و با درنظر گرفتن هارمونی رنگی مناسب ، طبق الگوی رفتاری مرتبط به پیج اینستاگرام شما می باشد . به زبانی گویاتر ، طراحی پیج اینستاگرام ، نوعی آرایش و قانون گذاری برای صفحه شخصی شما می باشد . باید درنظر گرفت که طراحی صفحات طبق الگو و رفتار سازمانی مشخص باید اجرا گردد.

طراحی پیج شخصی اگر با استفاده از متدهای روز مورد اجرا قرار بگیرد ، می توان تاثیری مثبت و به یادماندنی تری در ذهن اشخاص بوجود آورد. بنابراین قبل از هر کاری ، مشاوره رایگان ما را در این زمینه خواستار باشید . برای ارتباط با کارشناسان حرفه ای شبکه های اجتماعی استودیو ترسیم ایده، از این لینک کمک بگیرید.

مراحلی که میتوان برای شروع یک پیج اینستاگرام درنظرگرفت  شامل :

 1. ایجاد هدف
 2. بررسی بازار هدف
 3. طراحی لوگو ، نماد ، تصویرک و یا تایپوگرافی ” مشاوره رایگان طراحی لوگو “
 4. ایده پردازی و جمع آوری اطلاعات کافی
 5. استفاده از فکرهای نو و و بروز در طراحی
 6. استفاده از تم مشخص
 7. استفاده از قالب مشخص و تخصصی
 8. استفاده از رنگ شخصی و یا سازمانی
 9. استفاده از قالب ویدئو
 10. ساخت لوگو موشن و پست ویدئو
 11. طراحی هایلایتر
 12. طراحی قالب استوری
 13. طراحی قالب مسابقه و …
 

آیا طراحی قالب اینستاگرام تاثیری بر روی بازدید ، لایک خوردن و در نهایت فروش محصولات و خدمات دارد ؟

در یک جواب میتوان به این نکته اشاره کرد که ویترین پیج شما همانند ویترین مغازه شما عمل می نماید . یکی از اصول اولیه طراحی ، ایجاد نظم و یکپارچگی در عناصر می باشد و در طراحی قالب اینستاگرام شما نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

مغز انسان بدنبال نظم و آرایش عناصر در محیط پیرامون خود می باشد . چنانچه فردی داخل پیج شما گردد و نظم و آرایشی را در آن صفحه نبینید ، آن صفحه را بعد از لحظاتی بخاطر بی نظمی و نداشتن تعادل ترک می نماید و این فرمان مغز می باشد .

چنانچه می خواهیم افراد را با بیشترین زمان بازدید در پیج خود نگه داریم ، چاره ای جز ایجاد قالب و ساختاری منظم و هارمونی رنگی متعادل نخواهیم داشت . ما در این زمینه تخصصی کامل را داریم و می توانیم شما را تا انتهای راه همراهی نماییم .

 

چیدمان در اینستاگرام

 

طراحی لوگو ، نشانه ، تایپوگرافی در اینستاگرام مهم است ؟

طراحی لوگو اولین گام در برندینگ پیج شما چه شخصی و چه فروشگاهی می باشد . آشنا شدن بیننده با لوگو شما به معنای ترسیم کردن خدمات و محصولات شما در ذهن مخاطب . طراحی حرفه ای لوگو و تایپوگرافی شما در سبکهای مختلف می تواند بصورت خودکار نقش مهمی را در تبلیغات و اثر بخشی مناسب برای جذب فالور ها و مشتریان شما ایجاد نماید . پس اولین گام در راستای ایجاد یک پیج اینستاگرام ، طراحی نمادی درخور کسب و کارتان می باشد.

 

طراحی لوگو برای اینستاگرام

 

چرا طراحی هایلایت اینستاگرام مهم می باشد ؟

طراحی هایلایت در حقیقت مانند تمامی سر فهرست های هر بخش باید از لحاظ گرافیکی جذاب و گویا باشد . در نگاه اول ، بیننده پس از مراجعه به صفحه شما ، پس از مشاهده لوگو و بیوگرافی شما ، نگاهی گذرا بر روی هایلایت های صفحه می اندازد . اگر هایلاتها بصورت درست طراحی شده باشند ، می توانند سرفصل های موضوعی شما را به بیننده کاملا انتقال دهند و این میتواند نقطه شروعی برای بازدید های بعدی هایلایت و همچنین نظم دادن در صفحه آرایی و آرایش کلی صفحه باشد .

 

طراحی هایلایت اینستاگرام

 

طراحی استوری اینستاگرام ؟

طراحی استوری بصورت عکس با عناصر پیشفرض اینستاگرام و یا ساخت ویدئوی تبلیغاتی و کلیپ رخدادی فراخور موضوع در حال جریان می باشد. استفاده از قالب و رنگبندی مناسب باید در طراحی استوری رعایت گردد.

 

 

استوری اینستاگرام

 

نقش طراحی عکس بصورت پست چیست ؟

به صورت معمول در طراحی یک پست 3 اسلایدی و بیشتر ، اسلاید اول بخاطر قرارگیری در نمای پنجره اینستاگرام ، باید بصورت عکس همراه با نوشته و یا تنها ، مورد طراحی قرار بگیرد. این سبک از کار باعث جذب کاربر و مشتاق نمودن کاربر برای دیدن اسلایدهای بعدی آن پست می گردد.

در هر صورت استفاده از اسلاید اول پست بصورت عکس ، بجز اینکه نمایی زیبا به صفحه شما می دهد ، یک آرایشی و هارمونی کاملی را با استفاده از قالب پست بوجود می آورد.

 

پست نوشته اینستاگرام

 

تم اینستاگرام چیست ؟

نوع چیدمان عکس ها بصورت 3 . 6 . 9  تایی را تم اینستاگرام می گویند . تم هایی گوناگون بنابر سلیقه و یا ارتباط عناصر عکس و نوشته وجود دارند .

 

 

چرا باید برای پست خود ویدئو ساخت ؟

همواره در عرصه تبلیغات ، استفاده از ویدئو و کلیپ ، جایگاه محکمتر و ویژه ای را نسبت به تصاویر ثابت برای خود به اثبات رسانده است . پستهای ویدئویی بخاطر حرکت و موسیقی که دارند ارتباط بهتری با بازدید کننده برقرار می سازد و این گفته در تمامی پیج های اینستاگرام به اثبات رسیده است .

تعداد لایک و بازدید های یک ویدئو به مراتب بیشتر از عکسهای ثابت می باشد . ولی باید این نکته را درنظر گرفت که اگر بخواهید مطلبی مهم که دارای عنصر بصری می باشد را به بازدید کننده نشان دهیم ، استفاده از تصاویر را به شما پیشنهاد می نماییم.

در ضمن،  در طراحی پست های ویدئویی ، همواره باید از قالب کلی صفحه پیروی کرد و نباید ساختار ویدئو بیرون از استاندارد های صفحه آرایی و آرایش کلی پیج شمت باشد.

 

 

پست ویدئویی اینستاگرام

 

 

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی قالب های شبکه های اجتماعی ، می توانیم طراحی حرفه ای از قالب را برای اینستاگرام برای شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

برای کسب اطلاعات درمورد طراحی پیج اینستاگرام این مقاله را دنبال کنید.

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که طراحی و صفحه آرایی  با استاندارهای طراحی روز،  می تواند محصول و یا خدمت  شما را هر چه سریعتر به متقاضی خود نزدیک تر نماید .

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

WhatsApp
Telegram
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید.

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با 20 دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..

سوالی دارید؟ با ما گفتگو کنید