تبلیغات محیطی

با توجه به رقابت های موجود تبلیغاتی و با نظر داشتن به این امر که تبلیغات رکن اصلی هر فروش و معرفی بحساب می آید ، در فضاها و اماکن پر رفت آمد ، جانمایی و ایجاد فضای تبلیغاتی مناسب  و استفاده کردن از این فضاها برای نمایان کردن تبلیغات ، یکی از اصولی ترین کارها در زمینه ایجاد بازار رقابت و کسب سرمایه بحساب می آید.

فضاهای رقابتی

در فضاهایی مانند فرودگاه ، شهربازی ، فروشگاه های پر رفت و آمد شهری ، سالن های انتظار و مواردی از این قبیل ، ساخت فضایی تبلیغاتی مناسب برای تبلیغات محیطی و بهره برداری حداکثری از این منابع ، می تواند هم به رشد اقتصادی آن مکان و هم به زیباسازی آن فضا کمک نماید.

طراحی و ساخت سازه های تبلیغاتی ، استفاده از متریال های تبلیغاتی چاپی و الکترونیکی ، لمپوس بنر ، ال اف دی ، نما سازی تبلیغاتی تابلوهای سردر ، هنگر یا دنگلر ، وابلر فروشگاهی ، استیکر ، شاف تاکر ، بانتینگ ، ویندو فریز ، ماکت تبلیغاتی و … مواردی هستند که می توان در یک مکان مورد استفاده قرار داد . برای جانمایی تبلیغات در فضای داخلی و بیرونی فروشگاه و یا اماکن خود با برای ثبت سفارش طراحی با ما تماس حاصل فرمایید.

یک نمونه تبلیغات محیطی موفق بنابر رعایت اصول بازاریابی و طراحی سنجیده می شود . انتخاب یک مشاور بازاریابی و برندینگ می تواند شما در پیشبرد نام محصول و شرکت شما موثر واقع گردد. 

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم پکیج های ارزنده ای را برای طراحی تبلیغات محیطی به شما ارائه دهیم. لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید.

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید . 

طراحی پکیج تبلیغاتی ، انجام امور تبلیغات محیطی ، تصویرسازی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو تبلیغاتی سردرب فروشگاه ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، فیلم تبلیغاتی ، طراحی و ساخت  آرم آگهی تلویزیونی ، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، طراحی برندبوک ، مشاوره طراحی و انجام کلیه امور چاپی .

مار را در به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی همراهی نمایید.

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با 20 دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..

فهرست