عکس تبلیغاتی

عکس تبلیغاتی  (به انگلیسی: Advertising photography) ، به شاخه‌ای از عکاسی گفته می شود که  از محصولات، کالاها، تولیدات و خدمات افراد عکسبرداری می‌گردد .

هدف کلی عکاسی ، انسجام نگاه عکاس به خاص بودن ، مهم کردن محصول و مُبَلِغ بودن آگهی بوسیله عکس می باشد.

در این سبک عکاسی سعی می گردد که نگاه بیننده به محصول منعطف گردد تا پیام تبلیغاتی خالق آن محصول و ویژگی های خاص را به بیننده برساند. استفاده از زمینه های فلت می توان در مهم قراردادن محصول در عکاسی کمک شایانی نماید.

عکس تبلیغاتی در حقیقت امکانی مهم و اساسی در ساخت و طراحی انواع خدمات طراحی گرافیک مانند : طراحی بروشور ، طراحی بیلبورد ، طراحی کاتالوگ ، طراحی و ساخت پکیج تبلیغاتی و … می باشد.

عکاسی تبلیغاتی باعث انسجام متن و تصویر و رساندن پیام به مخاطب در رسانه های آنلاین و آفلاین ( سنتی ) می گردد.  

ما با تجربه حرفه ای خود در امر عکاسی می توانیم تصاویری مناسب را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که عکاسی خلاق از محصولات و خدمات شما، می تواند مجموعه شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید . 

طراحی پکیج تبلیغاتی ، انجام امور تبلیغات محیطی ، تصویرسازی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو تبلیغاتی سردرب فروشگاه ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، فیلم تبلیغاتی ، طراحی و ساخت  آرم آگهی تلویزیونی ، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، طراحی برندبوک ، مشاوره طراحی و انجام کلیه امور چاپی .

مار را در به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی همراهی نمایید.

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با 20 دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..

فهرست