شخصیت تبلیغاتی

طراحی شخصیت تبلیغاتی ( پرسوناژ تبلیغاتی )

کسب و کار نیازمند اصلی شخصیت یا کاراکتر  برای دیده شدن در عرصه تبلیغات و همچنین عرضه کالا و یا خدمت در بازار می باشد .برندها و صنعت های مختلف جهت معرفی بهتر و همچنین ایجاد ارتباط موثر فی مابین مخاطب های تبلیغ و محصولات و خدمات خود به عنصری در طراحی گرافیک روی می آورند به نام کاراکتر یا شخصیت تبلیغاتی.

به عبارتی طراحی کاراکتر، هنر برقراری ارتباط میان داستان و تصویر شخصیتی است که همگام و همراه با یکدیگر می توانند پیامی را به مخاطب خود انتقال دهند.

اولین هدف طراحی کاراکتر، انتقال پیام ساختار شخصیت در قالب تصویر است که می توان آن را در قالب و اهداف گوناگون به تصویر درآورد .

شخصیت سازی تبلیغاتی معمولا بر اساس برند بوک، قوانین و اهداف مجموعه طراحی می گردد و با روی کار آمدن نرم افزارهای سه بعدی و بکارگیری از ابزار دیجیتال ، تهیه و طراحی سه بعدی شخصیت های تبلیغاتی از قبل آسانتر و دقیق تر گشته است.

موارد استفاده از کاراکتر تبلیغاتی در تمامی خدمات طراحی گرافیک می باشد که میتوان استفاده بیشتر کاراکتر را در ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، طراحی بیلبورد مشاهده نمود.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم شخصیت های تبلیغاتی مناسبی را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که کاراکتر خلاق می تواند شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید . 

طراحی پکیج تبلیغاتی ، انجام امور تبلیغات محیطی ، تصویرسازی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو تبلیغاتی سردرب فروشگاه ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، فیلم تبلیغاتی ، طراحی و ساخت  آرم آگهی تلویزیونی ، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، طراحی برندبوک ، مشاوره طراحی و انجام کلیه امور چاپی .

مار را در به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی همراهی نمایید.

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با 20 دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..

فهرست