فیلم تبلیغاتی

ساخت فیلم تبلیغاتی در حقیقت بازگو کننده و ایجاد سناریوی مراحل تولید و ساخت محصولات در کارخانجات و گروه های تولیدی می باشد که با نمایش روند تولید محصولات در فیلم تبلیغاتی و گزارش از تهیه کنندگان و مدیران ، یک نمای کلی از پروسه و خدمات به بیننده  ارائه می دهد.

در ساخت فیلم تبلیغاتی ، تمامی فرآیند تولید بک محصول از ابتدای امر تا زمان عرضه به بازار فیلمبرداری گشته تا مخاطب با روند تولید ، کیفیت ، تجهیزات و مدیریت آشنا گشته تا بتواند اطمینانی بیشتری به آن مجموعه حاصل نماید. اینگونه فیلم های تبلیغاتی بر خلاف شیوه های دیگر تبلیغاتی دارای زمان پخش بلندتری بوده و به جزئیات بیشتر می پردازد . 

شما همچنان می توانید برای مشاهده نمونه های تیزر تبلیغاتی به این لینک مراجعه نمایید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی و تیزر تبلیغاتی تلویزیونی می توانیم  تبلیغاتی خلاقانه ای برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که طراحی هدفمند و یکپارچه می تواند شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

نتیجه‌ای پیدا نشد.

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید . 

طراحی پکیج تبلیغاتی ، انجام امور تبلیغات محیطی ، تصویرسازی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو تبلیغاتی سردرب فروشگاه ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، فیلم تبلیغاتی ، طراحی و ساخت  آرم آگهی تلویزیونی ، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، طراحی برندبوک ، مشاوره طراحی و انجام کلیه امور چاپی .

مار را در به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی همراهی نمایید.

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با 20 دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..

فهرست