ست اداری

اوراق اداری ، نماینده شخصیت برند مجموعه شما می باشد . به زبان دیگر می توان گفت که ترکیبی از مجموعه عناصر ، ترکیب بندی های گرافیکی ، لوگو ، رنگبندی شرکتی و درون سازمانی و چیدمان آنها در کنارهم طبق اصول برندبوک مجموعه می باشد.

در طراحی سربرگ و اوراق اداری  ، سعی می شود حدالمقدور از بکار بردن رنگهای زیاد ، اضافه نمودن فضای منفی طراحی خودداری شود.

کارت ویزیت

کارت ویزیت نشانگر اعتبار مجموعه شما می باشد . هرچقدر ترکیب بندی جنس مقوا و طراحی شما خاص تر باشد ، پرستیژ تجاری شما محفوظ  و در ذهن باقی می ماند. نوع چاپ و استفاده از جوهرهای خاص نیز می تواند اوراق اداری شما که شامل کارت ویزیت ، سربرگ ، برگه یادداشت و پاکت نامه می باشد را متمایز گرداند و البته بسته به تجارت شما این امر قابل تغییر می باشد.

اطلاعات بیشتر در زمینه روش های چاپ اوراق اداری و 70 تا از بهترین طراحی های خلاقانه کارت ویزیت

انتخاب الگو برای یکدست سازی در طراحی اوراق اداری نیز مقوله ای است که بر اساس رنگ سازمانی و برندینگ محموعه شما حائز اهمیت می باشد . طراحی لوگو مناسب با کسب و کار شما و همچنین استفاده از رنگهای هم خانواده و داشتن دانش هارمونی رنگ و طراحی کارت ویزیت یکپارچه با اوراق اداری ، می تواند نتایج بهتری را برای طراحی اوراق اداری شما رقم بزند.

پس از اتمام طراحی سربرگ ، کارت ویزیت و پاکت نامه نوبت به طراحی فولدر تبلیغاتی می باشد که تمامی اقلام اوراق اداری شما درون این پوشه قرار می گیرد . فولدر یا پوشه تبلیغاتی محلی برای جمع آوری اوراق اداری و اقلام تبلیغاتی می باشد که مانند پاکت نامه می تواند مجموعه تبلیغاتی شما با ابعادی بزرگتر گردهم آورد که در زمان پرزنت مورد استفاده قرار می گیرد.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی و چاپ می توانیم اوراق اداری خلاقانه  ای را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک را می توانید از این لینک مشاهده نمایید.

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید . 

طراحی پکیج تبلیغاتی ، انجام امور تبلیغات محیطی ، تصویرسازی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو تبلیغاتی سردرب فروشگاه ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، فیلم تبلیغاتی ، طراحی و ساخت  آرم آگهی تلویزیونی ، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، طراحی برندبوک ، مشاوره طراحی و انجام کلیه امور چاپی .

مار را در به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی همراهی نمایید.

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با 20 دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..

فهرست