فولدر

فولدر تبلیغاتی یا پوشه تبلیغاتی نوعی جلد جیب دار می باشد که میتوان اسناد و اوراق اداری ( ست اداری )  و هر مدرکی درون آن جای داد .

یک فولدر حداقل از 2 لت ساخته می شود . فضای کارت ویزیت  و یا فضای های دیگر تبلیغاتی نیز می توان بنابر نیاز مشتری برروی پوشه ایجاد نمود . طراحی و اندازه های فولدر متغییر به خواست مشتری می باشد و  می بایست همگام با نوع کسب و کار مجموعه شما طراحی و تولید گردد.

در طراحی می باید به این نکته توجه کرد که تمامی الگوهای استفاده شده در یک راستا با توجه به برند بوک تصویب شده در مجموعه و همچنین یکپارچگی در طراحی ست اداری ، طراحی لوگو و پکیج تبلیغاتی شما باید انجام پذیرد

شما همچنین می توانید 70 تا از بهترین طراحی های خلاقانه کارت ویزیت را می توانید در این مقاله مشاهده نمایید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی پوشه های تبلیغاتی می توانیم طرح های خلاقانه ای را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که پوشه خلاق می تواند شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید . 

طراحی پکیج تبلیغاتی ، انجام امور تبلیغات محیطی ، تصویرسازی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو تبلیغاتی سردرب فروشگاه ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، فیلم تبلیغاتی ، طراحی و ساخت  آرم آگهی تلویزیونی ، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، طراحی برندبوک ، مشاوره طراحی و انجام کلیه امور چاپی .

مار را در به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی همراهی نمایید.

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با 20 دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..

فهرست