تیزر صنعتی

تیزر صنعتی روزبه‌روز در حال تبدیل‌شدن به راحترین و گسترده‌ترین شیوه تبلیغاتی است.در واقع رسالت تیزر صنعتی برای حصول اعتماد در بیننده بمنظور افزایش مخاطبان می باشد.

بعضی از مصرف‌کنندگان در مورد خرید محصولات و خدمات در اینترنت و دیگر رسانه ها همچنان دو به‌ شک هستند. علت ترس و شک آن‌ها این است که از فریب خوردن می‌ترسند. اما ساخت تیزر صنعتی موثر محصولات شما را به‌گونه‌ای به مخاطب ارائه می‌دهد که سالهاست بیننده آن کالا و یا خدمت را می شناسد و به آن حس اطمینان دارد .

معجزات تیزر صنعتی

ساخت تیزر صنعتی برای کسب‌وکار شما نیازمند خلاقیت و دانش روانشناسی می باشد. ترکیب نمودن این اجزا امکان ایجاد معجزات واقعی از تبلیغات را با حداقل هزینه ایجاد می‌کند و طی چند روز، یک ویدئو خلاقانه می‌تواند در اینترنت پخش و منتشر شود و میلیون‌ها بازدید داشته باشد و این نتیجه، یعنی دیده شدن محصولات شما که هدف کلی و نهایی تبلیغات ویدئویی میباشد.

توجه داشته باشید که همواره تیزر صنعتی برای برندینگ و تبلیغ کالای شما می باشد و این مورد خواهان ساخت و طراحی لوگو مناسب برای برند شما در چهارجوب برند بوک شما می باشد.

این نحوه ی ارائه،  یک حس نزدیکی فردی ایجاد می‌کند. به همین دلیل 57 درصد از مصرف‌کنندگان می‌گویند که فیلم‌های تبلیغاتی به آن‌ها اعتماد به‌نفس بیشتری برای خرید می‌دهند و این نوع نگرش سالهاست که با تیزرهای تبلیغاتی همراه و اجین بوده است. حس خوب داشتن آن محصول و یا بدست آوردن آن خدمت ، ارمغان ساخت تیزر تبلیغاتی موفق و موثر می باشد.

شما همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر  با کلیپ تبلیغاتی و فیلم تبلیغاتی نمونه کارهای انجام شده، این لینک را مشاهده فرمایید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم تیزرهای تبلیغاتی و خلاقانه ای را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید و برای دیدن لیست کامل خدمات طراحی گرافیک به این لینک بروید.

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید . 

طراحی پکیج تبلیغاتی ، انجام امور تبلیغات محیطی ، تصویرسازی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو تبلیغاتی سردرب فروشگاه ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، فیلم تبلیغاتی ، طراحی و ساخت  آرم آگهی تلویزیونی ، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، طراحی برندبوک ، مشاوره طراحی و انجام کلیه امور چاپی .

مار را در به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی همراهی نمایید.

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با 20 دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..

فهرست