تیزر صنعتی روزبه‌روز در حال تبدیل‌شدن به راحترین و گسترده‌ترین شیوه تبلیغاتی است.در واقع رسالت تیزر صنعتی برای حصول اعتماد در بیننده بمنظور افزایش مخاطبان می باشد.

بعضی از مصرف‌کنندگان در مورد خرید محصولات و خدمات در اینترنت و دیگر رسانه ها همچنان دو به‌ شک هستند. علت ترس و شک آن‌ها این است که از فریب خوردن می‌ترسند. اما ساخت تیزر صنعتی موثر محصولات شما را به‌گونه‌ای به مخاطب ارائه می‌دهد که سالهاست بیننده آن کالا و یا خدمت را می شناسد و به آن حس اطمینان دارد .

معجزات تیزر صنعتی

ساخت تیزر صنعتی برای کسب‌وکار شما نیازمند خلاقیت و دانش روانشناسی می باشد. ترکیب نمودن این اجزا امکان ایجاد معجزات واقعی از تبلیغات را با حداقل هزینه ایجاد می‌کند و طی چند روز، یک ویدئو خلاقانه می‌تواند در اینترنت پخش و منتشر شود و میلیون‌ها بازدید داشته باشد و این نتیجه، یعنی دیده شدن محصولات شما که هدف کلی و نهایی تبلیغات ویدئویی میباشد.

توجه داشته باشید که همواره تیزر صنعتی برای برندینگ و تبلیغ کالای شما می باشد و این مورد خواهان ساخت و طراحی لوگو مناسب برای برند شما در چهارجوب برند بوک شما می باشد.

این نحوه ی ارائه،  یک حس نزدیکی فردی ایجاد می‌کند. به همین دلیل ۵۷ درصد از مصرف‌کنندگان می‌گویند که فیلم‌های تبلیغاتی به آن‌ها اعتماد به‌نفس بیشتری برای خرید می‌دهند و این نوع نگرش سالهاست که با تیزرهای تبلیغاتی همراه و اجین بوده است. حس خوب داشتن آن محصول و یا بدست آوردن آن خدمت ، ارمغان ساخت تیزر تبلیغاتی موفق و موثر می باشد.

شما همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر  با کلیپ تبلیغاتی و فیلم تبلیغاتی نمونه کارهای انجام شده، این لینک را مشاهده فرمایید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم تیزرهای تبلیغاتی و خلاقانه ای را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید و برای دیدن لیست کامل خدمات طراحی گرافیک به این لینک بروید.

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید.

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با ۲۰ دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..