وب سایت

طراحی سایت اینترنتی در حقیقت دربرگیرنده اصولی استاندار برپایه نمایش صفحات وب در فضای اینترنتی می باشد . خواه یک وب سایت می تواند یک فروشگاه اینترنتی باشد و یا یک سایت شخصی و یا شرکتی .

اهمیت طراحی سایت

در زمان حاضر ، استفاده از یک سایت اینترنتی در کنار کسب و کار آفلاین ( سنتی ) یک امر قابل توجه می باشد . چراکه با پیشرفت تکنولوژی و زندگی در عصر ارتباطات ، خرید و فروش محصول و ارائه خدمات از بستر اینترنت فراهم می گردد و تمامی اینها یک حرف را به ما می رساند و آن داشتن پایگاهی اینترنتی ، وب سایت شرکتی و شخصی می باشد که در دنیای بی رقیب اطلاعات ما را به دیگران معرفی نماید. 

در گام اول باید مشخص گردد که هدف و شالوده کسب و کار شما چیست و پس از تحقیق و توسعه درباره این موضوع می توان روند طراحی را مشخص نمود.

تمام موارد گفته شده بر پایه نظم دیداری و اصول کاربردی بنا شده است . دو اصلی که اگر رعایت نگردد منجر به از دست دادن مشتریان بالقوه می گردد. 

در طراحی، نظم دیداری یا به زبان دیگر user interface  نشان دهنده نظم و هماهنگی عناصر با رعایت مقادیر استاندارد می باشد . از طرفی دیگری تجربه کاربری یا همان user experience  نشان دهنده رعایت اصول کاربردی در طراحی یک سایت اینترنتی می باشد .

تمامی موارد بالا روی اول سکه بودند و از طرفی دیگر back end  یا به زبان دیگر موتور راه انداز یک وب سایت می باشد که بنابر هدف اولیه با زبانهای برنامه نویسی گوناگون تهیه و اجرا می گردد .

دیدن نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن موبایل

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی سایت های اینترنتی می توانیم نیازهای شما را برابر با برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت برطرف نماییم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید و برای دیدن لیست کامل خدمات طراحی گرافیک به این لینک بروید.

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید . 

طراحی پکیج تبلیغاتی ، انجام امور تبلیغات محیطی ، تصویرسازی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو تبلیغاتی سردرب فروشگاه ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، فیلم تبلیغاتی ، طراحی و ساخت  آرم آگهی تلویزیونی ، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، طراحی برندبوک ، مشاوره طراحی و انجام کلیه امور چاپی .

مار را در به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی همراهی نمایید.

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با 20 دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..

فهرست