طراحی وب سایت اینترنتی در حقیقت دربرگیرنده اصولی استاندار برپایه نمایش صفحات وب در فضای اینترنتی می باشد . خواه یک وب سایت می تواند یک فروشگاه اینترنتی باشد و یا یک سایت شخصی و یا شرکتی .

اهمیت طراحی وب سایت

در زمان حاضر ، استفاده از یک سایت اینترنتی در کنار کسب و کار آفلاین ( سنتی ) یک امر قابل توجه می باشد . چراکه با پیشرفت تکنولوژی و زندگی در عصر ارتباطات ، خرید و فروش محصول و ارائه خدمات از بستر اینترنت فراهم می گردد و تمامی اینها یک حرف را به ما می رساند و آن داشتن پایگاهی اینترنتی ، وب سایت شرکتی و شخصی می باشد که در دنیای بی رقیب اطلاعات ما را به دیگران معرفی نماید.

در گام اول باید مشخص گردد که هدف و شالوده کسب و کار شما چیست و پس از تحقیق و توسعه درباره این موضوع می توان روند طراحی را مشخص نمود.

تمام موارد گفته شده بر پایه نظم دیداری و اصول کاربردی بنا شده است . دو اصلی که اگر رعایت نگردد منجر به از دست دادن مشتریان بالقوه می گردد.

در طراحی، نظم دیداری یا به زبان دیگر user interface  نشان دهنده نظم و هماهنگی عناصر با رعایت مقادیر استاندارد می باشد . از طرفی دیگری تجربه کاربری یا همان user experience  نشان دهنده رعایت اصول کاربردی در طراحی یک سایت اینترنتی می باشد .

تمامی موارد بالا روی اول سکه بودند و از طرفی دیگر back end  یا به زبان دیگر موتور راه انداز یک وب سایت می باشد که بنابر هدف اولیه با زبانهای برنامه نویسی گوناگون تهیه و اجرا می گردد .

دیدن نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن موبایل

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی سایت های اینترنتی می توانیم نیازهای شما را برابر با برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت برطرف نماییم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید و برای دیدن لیست کامل خدمات طراحی گرافیک به این لینک بروید.

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید.

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با ۲۰ دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..