سه بعدی

طراحی سه بعدی  و مدلینگ فضا ، ماکتی مجازی از پیش نمایش ساخته شده می باشد که می توان این تکنیک را برای خلق ماکت های سه بعدی، اجسام و محصولات مفید دانست .

فضا سازی  و مدلینگ اجسام بوسیله نرم افزارهای auto cad  و 3d max و هر نرم افزار مرتبط انجام می پذیرد که بواسطه پلانها و ساید های گرفته شده ، متریال های ساخته شده و همچنین افزودن نورهای واقعی گرایانه تصاویر ایجاد می گردند .

ساخت استیج ، ساخت مدل تری دی ، ساخت فرآیند تولید محصولات به صورت انیمیشن ، استفاده از عناصر تری دی در کلیپ تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، لوگو متحرک ، فیلم تبلیغاتی را می توان از دست آوردهای مهم در این عرصه نامبرد.

استفاده از این تکنولوژی را میتوان در ساخت فضاهای تری دی  و تصویرسازی های  مجازی از استیج ها ، محصولات و محل ها مشاهده نمود .بدین ترتیب که پس از ساخت ماکت ، کارفرما اشراف بیشتری به محصول در فضای ساخته شده دارد و برای ادیت کردن محصول مجازی ، هزینه خیلی کمی را نسبت به ساخت واقعی محصول خواهد داشت.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی، می توانیم طراحی سه بعدی محصولات ، ایجاد فضاسازی کانسپ و مدلینگ برای شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که طراحی سه بعدی واقعی گرایانه می تواند محصول شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید . 

طراحی پکیج تبلیغاتی ، انجام امور تبلیغات محیطی ، تصویرسازی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو تبلیغاتی سردرب فروشگاه ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، فیلم تبلیغاتی ، طراحی و ساخت  آرم آگهی تلویزیونی ، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، طراحی برندبوک ، مشاوره طراحی و انجام کلیه امور چاپی .

مار را در به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی همراهی نمایید.

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با 20 دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..

فهرست