لوگو

طراحی لوگو بنابر نیاز مشتری و یا کارفرما از ترکیب های متفاوتی قابل اجرا می باشد. طراحی لوگوی تصویری ، طراحی تایپوگرافی ، طراحی ترکیبی نشانه ، لوگوتایپ ، فونت سفارشی ، وردمارک ، نماد ( آیکون ) ، پیکتوگرام ، آرم کلاسیک که می توان تمامی سبک های گفته شده را در قالب های گوناگون هندسی ، ارگانیک ، سازمانی  سیال و … اجرا کرد .


نشانه را میتوان سنگ بنا و اولین قدم در امر برندینگ ، تبلیغات ساختار یافته ، تولید شخصیت و هویت بصری دانست که در تمامی مراحل تولید و طراحی بسته بندی محصول ، تبلیغات محیطی ، ساخت فیلم و تیزر صنعتی تا تبلیغات محیطی مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی لوگو به هر سبکی که طراحی شود باید گویای رفتار ، هویت سازمانی و شخصی ، نماینده خدمت و کالا و رساننده نگرش آن مجموعه باشد. لوگوها نشان دهنده  نماد برند ها و یا هویت های سازمانی و فردی می باشد.

شما به عنوان یک کسب و کار جدید نیازمند لوگو بنابر نیازهای خود هستید تا تلاش کنید که برندی قوی و ماندگاری را تاسیس نمایید که پس از تولید محصول فیزیکی و یا مجازی مورد استفاده قرار بگیرد.

نشانه

نشانه، علامت تجاری و یا سمبل، تفاوتی ندارد که آن را چه می نامیم، آن چه اهمیت دارد آن است که این تصویر چهره برند شما محسوب می گردد. بنابراین باید به خاط سپرد که اولین قدم در هرکسب و کاری ، طراحی یک لوگوی مناسب بنابر نیاز آن مجموعه می باشد .

شما همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با لوگو چیست  این مقاله را مطالعه فرمایید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم لوگویی خلاقانه برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و مطلوب ترین نتیجه به ارمغان بیاوریم .

ما می توانیم با مشاوه رایگان شما را در این امر کمک نماییم تا به بهترین هدف خود با کمترین هزینه دست یابید. شما می توانید تعرفه طراحی لوگو را در این لینک مشاهده نمایید .

برای سفارش طراحی لوگو به این صفحه مراجعه نمایید. همچنین برای مشاهده  تعرفه طراحی گرافیک  از این لینک اقدام نمایید.

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید . 

طراحی پکیج تبلیغاتی ، انجام امور تبلیغات محیطی ، تصویرسازی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو تبلیغاتی سردرب فروشگاه ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، فیلم تبلیغاتی ، طراحی و ساخت  آرم آگهی تلویزیونی ، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، طراحی برندبوک ، مشاوره طراحی و انجام کلیه امور چاپی .

مار را در به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی همراهی نمایید.

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با 20 دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..

فهرست