اوراق اداری ، نماینده شخصیت برند مجموعه شما می باشد . به زبان دیگر می توان گفت که ترکیبی از مجموعه عناصر ، ترکیب بندی های گرافیکی ، لوگو ، رنگبندی شرکتی و درون سازمانی و چیدمان آنها در کنارهم طبق اصول برندبوک مجموعه می باشد.

در طراحی سربرگ و اوراق اداری  ، سعی می شود حدالمقدور از بکار بردن رنگهای زیاد ، اضافه نمودن فضای منفی طراحی خودداری شود.

کارت ویزیت

کارت ویزیت نشانگر اعتبار مجموعه شما می باشد . هرچقدر ترکیب بندی جنس مقوا و طراحی شما خاص تر باشد ، پرستیژ تجاری شما محفوظ  و در ذهن باقی می ماند. نوع چاپ و استفاده از جوهرهای خاص نیز می تواند اوراق اداری شما که شامل کارت ویزیت ، سربرگ ، برگه یادداشت و پاکت نامه می باشد را متمایز گرداند و البته بسته به تجارت شما این امر قابل تغییر می باشد.

اطلاعات بیشتر در زمینه روش های چاپ اوراق اداری و ۷۰ تا از بهترین طراحی های خلاقانه کارت ویزیت

انتخاب الگو برای یکدست سازی در طراحی اوراق اداری نیز مقوله ای است که بر اساس رنگ سازمانی و برندینگ محموعه شما حائز اهمیت می باشد . طراحی لوگو مناسب با کسب و کار شما و همچنین استفاده از رنگهای هم خانواده و داشتن دانش هارمونی رنگ و طراحی کارت ویزیت یکپارچه با اوراق اداری ، می تواند نتایج بهتری را برای طراحی اوراق اداری شما رقم بزند.

پس از اتمام طراحی سربرگ ، کارت ویزیت و پاکت نامه نوبت به طراحی فولدر تبلیغاتی می باشد که تمامی اقلام اوراق اداری شما درون این پوشه قرار می گیرد . فولدر یا پوشه تبلیغاتی محلی برای جمع آوری اوراق اداری و اقلام تبلیغاتی می باشد که مانند پاکت نامه می تواند مجموعه تبلیغاتی شما با ابعادی بزرگتر گردهم آورد که در زمان پرزنت مورد استفاده قرار می گیرد.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی و چاپ می توانیم اوراق اداری خلاقانه  ای را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک را می توانید از این لینک مشاهده نمایید.

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید.

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با ۲۰ دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..