در طراحی تابلو تبلیغاتی  ، نوع و سبک طراحی بنابر نیاز خدمات و محصول معرفی شده متفاوت می باشد و همچنین بکارگیری مناسب استانداردهای طراحی و ساخت، می تواند دکوراسیون و نمای فروشگاه ها و یا مغازه شما را بهتر و جذابتر نماید.

موارد مهم در طراحی تابلو تبلیغاتی فضای بیرونی و داخلی

طراحی باید موارد زیر را درنظر داشت:

  1. نوع تبلیغات تابلو
  2. فاصله نصب تابلو
  3. فضای نصب
  4. نوع چاپ
  5. نوع جوهر مصرفی
  6. نوع مدیا ( جنس ) مصرفی
  7. ترکیب بندی
  8. اندازه حروف
  9. طراحی مناسب

موارد ذکر شده را می توان از مهم ترین نکاتی دانست که در طراحی تابلوی تبلیغاتی باید در نظر گرفته شوند. به فرض مثال اگر بخواهیم تابلویی در داخل یک فروشگاه با فاصله کم طراحی و چاپ کنیم ، باید نوع مدیای مورد نظر ، اندازه نوشته و اعلانات ، نوع جوهر مصرفی و نوع چاپ را در نظر گرفت.

در نظر داشته باشید که طراحی تابلو زیر مجموعه تبلیغات محیطی بوده و باید طبق استانداردهای شهرداری و زیباسازی اقدام به طراحی نمایید.

یکی از مواردی که میتوان اشاره کرد در اینست که در طراحی این رسانه نباید چگالی کلمات انگلیسی بیش از ۳۰ درصد داشته باشد و الباقی به زبان فارسی باید نوشته شود.

فاصله دید

مواردی مانند فاصله دید تابلو در ارتفاع ، نوع چیدمان و … از مواردی هستند که اگر در طراحی تابلو های تبلیغاتی لحاظ نگردند موجب غیر استاندارد بودن کار و در نتیجه تاثیر گذاری نامناسب خواهند گشت.

در طراحی تابلو مواردی مانند طراحی کاراکتر تبلیغاتی ، طراحی لوگو مناسب و استاندارد ، عکاسی تبلیغاتی از محصول ، تصویرسازی حرفه ای را می توان موثر دانست.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر می توانیم شما را در این امر یاری رسانیم تا بتوانیم با طراحی هرچه بهتر ، بهترین کیفیت را با کمترین هزینه را برای شما به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. لازمه یک تبلیغات موثر ، آشنایی با جزئیات طراحی و گرافیک می باشد.

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید.

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با ۲۰ دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..