طراحی کاتالوگ روغن موتور صادراتی پردیس

طراحی کاتالوگ روغن موتور صادراتی پردیس
طراحی کاتالوگ روغن موتور صادراتی پردیس
طراحی کاتالوگ روغن موتور صادراتی پردیس
  • پروژه : طراحی کاتالوگ روغن موتور صادراتی پردیس
  • سبک طراحی :  مینیمال ( فلت )
  • توضیحات تکمیلی : استفاده صفحه چینی و کادربندی فلت دیزاین و بکاربردن هارمونی رنگبندی  بهمراه عکاسی تمامی محصولات
  • زمان صرف شده :  200 ساعت
  • سفارش دهنده : شرکت روغن موتور پردیس
  • گرافیست و ایده پرداز : وحید ولی زاده
  • نرم افزارهای مورد استفاده :  Photoshop , Indesign
  • سال اجرا : 1398

طراحی کاتالوگ catalog  و یا catalog

طراحی کاتالوگ نمایشی کوچک و متمرکز از خدمات و محصولات یک کمپانی و یا تولیدی می باشد که در سبک های مختلف بنابر نیاز آن صنف و صنعت طراحی میگردد و رسالت یک طراحی کاتالوگ ، رساندن پیام های گوناگونی از قبیل هویت سازمانی و گروهی یک مجموعه با تلفیقی از رنگ های سازمانی بکارگرفته شده ، نمایش اطلاعات بصورت خلاصه یا جامع از محصولات و یا خدمات و ارزشهای آن سازمان ، پیش درآمدی از قدمت مجموعه و یا اهداف و چشم انداز ها می باشد.

نکات طراحی کاتالوگ

بکارگیری از عنصرهای گرافیکی و استفاده از الگوهای استاندارد صفحه آرایی می تواند هرچه بیشتر کاتالوگ را شکیل تر و هدفمندتر بسازد.نکته حائز اهمیت در طراحی کاتالوگ ، اشراف کامل بر برند مجموعه ، نگاه مهندسی به محصولات و همچنین اهمیت بر سناریوی تعریفی می باشد.

به همین علت استودیو ترسیم ایده در نظر دارد برای مشتریانی که اصول و قواعد در مورد طراحی و چاپ کاتالوگ را ندارد ، مشاوره رابگان قرار داده تا بتواند مشتریان عزیز را در چهارچوبی اصولی هدایت کند. برای برخورداری از مشاوره رایگان طراحی و سفارش طراحی به این لینک مراجعه فرمایید.

شما می توانید همچنین از نمونه کارهای طراحی پکیج تبلیغاتی ، تبلیغات محیطی ، تصویر سازی ، استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ،  طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک  ، فیلم تبلیغاتی نیز دیدن فرمایید.

با به اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی ما را همراهی نمایید.

20 % تخفیف ویژه اولین سفارش طراحی کاتالوگ

تخفیف 20 درصدی شامل طراحی کاتالوگ و عکاسی صنعتی محصولات برای ثبت اولین سفارش طراحی

فهرست