طراحی لوگو بنابر نیاز مشتری و یا کارفرما از ترکیب های متفاوتی قابل اجرا می باشد. طراحی لوگوی تصویری ، طراحی تایپوگرافی ، طراحی ترکیبی نشانه ، لوگوتایپ ، فونت سفارشی ، وردمارک ، نماد ( آیکون ) ، پیکتوگرام ، آرم کلاسیک که می توان تمامی سبک های گفته شده را در قالب های گوناگون هندسی ، ارگانیک ، سازمانی سیال و … اجرا کرد .

 

نشانه را میتوان سنگ بنا و اولین قدم در امر برندینگ ، تبلیغات ساختار یافته ، تولید شخصیت و هویت بصری دانست که در تمامی مراحل تولید و طراحی بسته بندی محصول ، تبلیغات محیطی ، ساخت فیلم و تیزر صنعتی تا تبلیغات محیطی مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی لوگو به هر سبکی که طراحی شود باید گویای رفتار ، هویت سازمانی و شخصی ، نماینده خدمت و کالا و رساننده نگرش آن مجموعه باشد. لوگوها نشان دهنده نماد برند ها و یا هویت های سازمانی و فردی می باشد.

حرفه شما به عنوان یک کسب و کار جدید نیازمند لوگو بنابر نیازهای خود هستید تا تلاش کنید که برندی قوی و ماندگاری را تاسیس نمایید که پس از تولید محصول فیزیکی و یا مجازی مورد استفاده قرار بگیرد.

 

نشانه

 

نشانه، علامت تجاری و یا سمبل، تفاوتی ندارد که آن را چه می نامیم، آن چه اهمیت دارد آن است که این تصویر چهره برند شما محسوب می گردد. بنابراین باید به خاط سپرد که اولین قدم در هرکسب و کاری ، طراحی یک لوگوی مناسب بنابر نیاز آن مجموعه می باشد .

شما همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با لوگو ، مقاله لوگو چیست را مطالعه فرمایید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم لوگویی خلاقانه برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و مطلوب ترین نتیجه به ارمغان بیاوریم .

ما می توانیم با مشاوه رایگان شما را در این امر کمک نماییم تا به بهترین هدف خود با کمترین هزینه دست یابید. شما می توانید تعرفه طراحی لوگو را در این لینک مشاهده نمایید .

برای سفارش طراحی لوگو به این صفحه مراجعه نمایید. همچنین برای مشاهده تعرفه طراحی گرافیک از این لینک اقدام نمایید.

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید.

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با ۲۰ دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..