ایده پردازی، مشاوره، برندینگ

ایده پردازی

ما می توانیم بر پایه آگاهی علمی ایده های شما را ترسیم و تبدیل به واقعیت کنیم . ایده پردازی بستر خلاقیت و نوآوری می باشد که با در نظر گرفتن همه عوامل مربوط و شیوه درست منطقی به نتایجی قابل لمس خواهد رسید.

مشاوره

واحد مشاوره و برنامه ریزی با بهره مندی از مشاوران مجرب آماده ارائه خدمات در زمینه های تحلیل بازار ، تنظیم کمپین تبلیغاتی ، مشاوره و نظارت فنی در امور چاپی می باشد.

برندینگ

به طور کلی برندینگ، فرآیندی است که در طی آن به جایگاه احساسی و عاطفی یک محصول یا خدمت افزوده می‌گردد،بدین وسیله ارزش آن برای مشتریان و سایر ذی نفعان افزایش می‌یابد.

branding

فضا سازی تبلیغات، عکاسی صنعتی، طراحی و گرافیک رایانه ای

فضا سازی تبلیغات

استفاده و ساخت فضای تبلیغاتی بنابر دستیابی به بازار هدف را میتوان یکی از رکن های اساسی در امر تبلیغات دانست . فضاهای محیطی ، درون سازمانی ، شهری ، دیجیتالی ، سنتی ، رسانه ای ، عمومی را می توان مورد استفاده قرار داد .

عکاسی صنعتی

در تعریفی ساده برآیندی از تجربه ، تجهیزات و اندیشه دانست که در راستای هرچه بهتر و با کیفیت تر نشان دادن ابعاد، زوایا و خواص منحصر به فرد یک محصول تولیدی حرکت میکند.

طراحی و گرافیک

گرافیک زبانی همگانی برای انتقال مفاهیم می باشد. صنعت گرافیک در دنیای تبلیغات، نشر و مطبوعات و حتی زندگی روزمره به چشم می‌خورد. طراحی روشی حرفه ای برای رساندن مفهوم می باشد که در ذهن بیننده اثری ماندگار را بجا میگذارد.

graphic design

طراحی لوگو و نشانه، تبلیغات رسانه ای، ساخت تیزر

طراحی لوگو و نشانه

یکی از مهم ترین ابزاری که در شکل گیری یک هویت خاص یا یک یونیفورم کلی مورد استفاده طراحان قرار می گیرد لوگو می باشد، لوگو یا نشانه یک المان پر قدرت برای نشان دادن هویت خدمات یا کالا می باشد.

تبلیغات رسانه ای

ارسال یک پیام تبلیغاتی مناسب و خوب، از طریق رسانه اتفاق می افتد، انتخاب مناسب این رسانه می تواند بر موفقیت تبلیغات تاثیر مهمی داشته باشد. بیلبوردها، تلویزیون، رادیو، شبکه های مجازی جایگاه مناسبی در رساندن پیام به مردم می باشد.

ساخت تیزر

در بازارهای به‌شدت رقابتی امروز بسیار اتفاق می‌افتد که تیزرها و آگهی‌های تبلیغاتی جذاب و حرفه‌ای خود تبدیل به مزیت رقابتی شرکت شده و عاملی برای جذب مشتری می شوند. تیزرهای ساخته شده باید به قدری جذاب و اثرگذار باشند که خود تبدیل به مزیت رقابتی شرکت شوند.

logo design

طراحی پوستر، طراحی ست اداری، طراحی کاتالوگ

طراحی پوستر

نوعی اعلان خبری است برای بیان رویدادها در موضوعات مختلف که معمولا برای نمایش بصورت عمودی طراحی می شود به هرحال پوستر در هر اندازه و شکل وظیفه انتقال اطلاعات را در کوتاه ترین زمان دارد.

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری با بهره گیری از ترندهای مطرح، باعث می شود تا مشتریان شما در نگاه اول پی بر نظم و آراستگی مجموعه شما ببرند و این امر ناخواسته باعث جلب اعتماد می گردد.

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ نوعی از تبلیغات در عرصه تولید، تجارت و خدمات می باشد که می تواند در برقرار کردن ارتباط مستقیم و چگونگی انتقال مفاهیم و تبادل اطلاعات به مخاطب، نقش به سزایی داشته باشد.

poster

طراحی سه بعدی، طراحی وب سایت، طراحی نشریات

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی تبلیغاتی یک محصول نه تنها باعث جذب مخاطب شما می گردد بلکه باعث ترقیب در بدست آوردن می شود. گاهی یک محصول بخاطره نوع جنس ، وزن ، موقعیت و عوامل دیگر قابل دسترسی و عکاسی نباشد می توان از این شگرد استفاده نمود.

طراحی وب سایت

با رشد روز افزون استفاده از اینترنت می توان گفت که یکی از عوامل اصلی رشد کسب و کار می باشد. داشتن وب سایت با رعایت در طراحی و برنامه نویسی حرفه ای در آن، منجر به جایگاهی محکم در راستای فروش محصول، معرفی فرد یا شرکت و خدمات می شود.

طراحی نشریات

در دنیای پر سروصدای امروزی ، کتاب ، مجله و نشریات می توانند جایگاه آرامی برای کسب دانش و انتقال اطلاعات ، آگاهی از خدمات و محصولات دانست . جایگاهی که در هیچ زمان از بین نمی رود بلکه با رشد شبکه های اجتماعی همچنان پرقدرت تر از قبل خواهد ماند .

web design
فهرست
error: محتوای قفل گذاری شده