با توجه به رقابت های موجود تبلیغاتی و با نظر داشتن به این امر که تبلیغات رکن اصلی هر فروش و معرفی بحساب می آید ، در فضاها و اماکن پر رفت آمد ، جانمایی و ایجاد فضای تبلیغاتی مناسب  و استفاده کردن از این فضاها برای نمایان کردن تبلیغات ، یکی از اصولی ترین کارها در زمینه ایجاد بازار رقابت و کسب سرمایه بحساب می آید.

فضاهای رقابتی

در فضاهایی مانند فرودگاه ، شهربازی ، فروشگاه های پر رفت و آمد شهری ، سالن های انتظار و مواردی از این قبیل ، ساخت فضایی تبلیغاتی مناسب برای تبلیغات محیطی و بهره برداری حداکثری از این منابع ، می تواند هم به رشد اقتصادی آن مکان و هم به زیباسازی آن فضا کمک نماید.

طراحی و ساخت سازه های تبلیغاتی ، استفاده از متریال های تبلیغاتی چاپی و الکترونیکی ، لمپوس بنر ، ال اف دی ، نما سازی تبلیغاتی تابلوهای سردر ، هنگر یا دنگلر ، وابلر فروشگاهی ، استیکر ، شاف تاکر ، بانتینگ ، ویندو فریز ، ماکت تبلیغاتی و … مواردی هستند که می توان در یک مکان مورد استفاده قرار داد . برای جانمایی تبلیغات در فضای داخلی و بیرونی فروشگاه و یا اماکن خود با برای ثبت سفارش طراحی با ما تماس حاصل فرمایید.

یک نمونه تبلیغات محیطی موفق بنابر رعایت اصول بازاریابی و طراحی سنجیده می شود . انتخاب یک مشاور بازاریابی و برندینگ می تواند شما در پیشبرد نام محصول و شرکت شما موثر واقع گردد.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم پکیج های ارزنده ای را برای طراحی تبلیغات محیطی به شما ارائه دهیم. لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید.

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید.

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با ۲۰ دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..