طراحی برچسب روغن ماشین

طراحی و چاپ برچسب و بسته بندی روغن ماشین و موتور technax

طراحی برچسب روغن ماشین و موتور technax

  • پروژه : طراحی برچسب روغن ماشین و موتور technax
  • سبک طراحی : ترکیبی
  • توضیحات تکمیلی : استفاده از طراحی تبلیغاتی و رنگهای مناسب گرید روغن با متد جدید طراحی ۲۰۱۹
  • زمان صرف شده : ۱۰ ساعت
  • سفارش دهنده : شرکت روغن موتور  technax
  • گرافیست و ایده پرداز : وحید ولی زاده
  • نرم افزارهای مورد استفاده :  Photoshop , Illustrator
  • سال اجرا : ۱۳۹۸
  • موارد انجام شده : طراحی و چاپ برچسب ( لیبل ) روغن ماشین ، طراحی و چاپ بسته بندی روغن خودرو

طراحی بسته بندی و لیبل محصولات

طراحی حرفه ای بسته بندی و متعلقات محصول ، بعنوان اصلی ترین گام در جهت موفقیت و تبلیغات محصول در بازار سنتی و دیجیتال مارکتینگ برای مخاطبان بشمار می آید .

دربازار امروز ، تبلیغات و نحوه طراحی و ترکیب بند های گوناگون ، نقش بسزایی در بدست آوردن بازار فروش محصول را ایفا می نماید . آنچه که در مارکت و ویترین های یک فروشگاه مهم می باشد، تنوع در تبلیغات و استفاده از فرم های جدید بسته بندی برای رقابت هرچه بیشتر می باشد و باید خاطر نشان کرد که مشتریان قبل از تست یک محصول ، طراحی و بسته بندی شکیل آن محصول را نسبت به بقیه محصول های هم ردیف، مورد آزمون قرار میدهند تا قیمت آنها را !!. همین امر موجب وجه اطمینانی برای خرید و ترغیب استفاده از آن محصول میگردد.

رابطه مسقیم قیمت و طراحی بسته بندی و چاپ حرفه ای آن ، عناصری تاثیرگذار در بدست آوردن بازار می باشند پس بنابراین نگرانی شما به عنوان صاحب محصول یک چیز باید باشد و آن داشتن یک پکیج حرفه ای از محصول خود می باشد . اگر تابحال محصول خود را به درستی معرفی ننموده اید ما می توانیم در امر طراحی زیبا و ساخت یک پکیج ماندگار همراهی نماییم.

وحید ولی زاده

وحید ولی زاده هستم.گرافیست و ایده پرداز علاقه‌مند به حوزه‌های تکنولوژی های جدید و ترند های طراحی ، شاغل در بخش مدیریت هنری و IT ، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد رشته ارتباط تصویری ، " در دسته تجربیات و نمونه کارهای شخصی و در مورد تجربیاتم در کار نوشته‌ام و خواهم نوشت. "

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

بخشی از نمونه کارها و خدمات قابل ارائه در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده شامل :

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی می باشد.

استودیو ترسیم ایده مشاور و مجری امور طراحی گرافیکی و ایده پردازی تا پایان راه همراه شماست.

برای سفارش طراحی با ما در ارتباط بمانید و همچنین برای مشاهده  تعرفه طراحی گرافیک  از این لینک اقدام نمایید.

20 % تخفیف ویژه اولین سفارش طراحی گرافیکی

تخفیف 20 درصدی اولین ثبت سفارش هریک از خدمات طراحی به احترام مشتریان عزیز

سوالی دارید؟ با ما گفتگو کنید