طراحی صندوق فروشگاهی سه بعدی

  • پروژه : طراحی صندوق فروشگاهی سه بعدی
  • سبک طراحی :  صنعتی ، تبلیغاتی
  • توضیحات تکمیلی : مادلینگ این محصول برای استفاده از تیزر و کاتالوگ
  • زمان صرف شده :  120 ساعت
  • سفارش دهنده : شرکت جهانگستر سیمرغ
  • گرافیست و ایده پرداز : وحید ولی زاده
  • نرم افزارهای مورد استفاده : 3dmax ,  Photoshop
  • سال اجرا : 1398

طراحی سه بعدی محصول

طراحی سه بعدی همانطور که از نامش پیداست ، مادلینگ و فضا سازی با نرم افزارهای auto cad  و 3d max می باشد که بواسطه پلانهای گفته شده و متریال ساخته شده ، طراحی می گردد .

در طراحی سه بعدی با استفاده از عکسهای گرفته شده و یا پلانهای از قبل طراحی شده ، محصول به صورت سه بعدی طراحی گشته و در نماهای مختلف رندر می گردد و برای استفاده در کاتالوگ ، بروشور و یا تبلیغات از آنها استفاده می گردد .

طراحی سه بعدی محصول بخاطر مادلینگ سه بعدی  و ساخت محصول بصورت مجازی در فضای کامپیوتر از هزینه کمتری نسبت به ساخت ماکت واقعی آن محصول در بر دارد . محصول ساخته شده در این فضا بخاطر کیفیت خوب و استفاده از متریال های حرفه ای و نور دهی مناسب و واقعی راه حلی مطمئن برای پیش نمایش آن محصول و یا استفاده آن در تبلیغات ویدئویی و ثابت می باشد .

وحید ولی زاده

وحید ولی زاده

وحید ولی زاده هستم. گرافیست و ایده پرداز علاقه‌مند به حوزه‌های تکنولوژی های جدید و ترند های طراحی ، شاغل در بخش مدیریت هنری و IT ، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد رشته ارتباط تصویری ، " در دسته تجربیات و نمونه کارهای شخصی و در مورد تجربیاتم در کار نوشته‌ام و خواهم نوشت. "

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

بخشی از نمونه کارها و خدمات قابل ارائه در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده شامل :

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی می باشد.

استودیو ترسیم ایده مشاور و مجری امور طراحی گرافیکی و ایده پردازی تا پایان راه همراه شماست.

برای سفارش طراحی با ما در ارتباط بمانید و همچنین برای مشاهده  تعرفه طراحی گرافیک  از این لینک اقدام نمایید.

20 % تخفیف ویژه اولین سفارش طراحی گرافیکی

تخفیف 20 درصدی اولین ثبت سفارش هریک از خدمات طراحی به احترام مشتریان عزیز

سوالی دارید؟ با ما گفتگو کنید