طراحی پوستر سس تند اصالت

طراحی پوستر تبلیغاتی سس تند اصالت به مناسبت روز جهانی همبرگر
طراحی پوستر تبلیغاتی سس تند اصالت به مناسبت روز جهانی همبرگر
طراحی پوستر تبلیغاتی سس تند اصالت به مناسبت روز جهانی همبرگر
  • پروژه : طراحی پوستر سس تند اصالت به مناسبت روز جهانی همبرگر
  • سبک طراحی : تبلیغاتی و مفهومی
  • توضیحات تکمیلی : استفاده از المانهای هیولا و حرارت گرما در یکی از پوستر ها و استفاده از سوختن همبرگر بصورت مذاب با سس تند که تداعی کننده تند بودن و آتشین بودن سس را می رساند و در پوستر سوم با نشان دادن سس اصالت در لایه های تشکیل دهنده همبرگر ، این اصل را به تماشا گذاشتیم .
  • زمان صرف شده :  20 ساعت
  • سفارش دهنده : صنایع غذایی اصالت
  • گرافیست و ایده پرداز : وحید ولی زاده
  • نرم افزارهای مورد استفاده :  Photoshop
  • سال اجرا : 1398

طراحی پوستر تبلیغاتی و مفهومی

طراحی پوستر گامی مهم در نمایش خدمات ، محصول ، تبلیغات و گسترش سبک و فرهنگ می باشد. استفاده از پوستر ” Poster ” در سبکهای مختلف قابل طراحی می باشد . سبک طراحی پوستر به روش تبلیغاتی یکی از سبکهای رایج در طراحی پوستر می باشد که از دیرباز مورد استقبال عموم قرارگرفته است . می توان این سبک را برای تبلیغات محصول ، فیلم ، ارائه خدمات استفاده نمود. 

طراحی مفهومی تبلیغاتی

نوعی از سبک طراحی می باشد که مفهوم و رسالت رساندن مطلب خاصی را با الگوبرداری از مفاهیم ساده تصویری و هچنین بکارگیری درست از چیدمان عناصر گرافیکی صحیح در صحنه را دارد .
در این سبک از طراحی ، مفهوم رسانی در قالب های مختلف گرافیکی ظهور می کند که می توان به بزرگنمایی ، کوچکنمایی ، فوتومونتاژ ، استفاده از عناصر وابسته ، برعکس بودن ، استفاده از نوشته و یا نشانه ، استفاده از تاثیر موضوع و … نامبرد.

به همین علت استودیو ترسیم ایده در نظر دارد برای مشتریانی که اصول و قواعد در مورد طراحی و چاپ پوستر را ندارد ، مشاوره رابگان قرار داده تا بتواند مشتریان عزیز را در چهارچوبی اصولی هدایت کند. برای برخورداری از مشاوره رایگان طراحی و سفارش طراحی به این لینک مراجعه فرمایید.

شما می توانید همچنین از نمونه کارهای طراحی پکیج تبلیغاتی ، تبلیغات محیطی ، تصویر سازی ، استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری ، طراحی بروشور ، طراحی بسته بندی ، طراحی بیلبورد ، طراحی پوستر ، طراحی تابلو ، طراحی سه بعدی ، طراحی کاراکتر ، طراحی فولدر ،  طراحی لوگو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی وب سایت ، عکاسی تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک  ، فیلم تبلیغاتی نیز دیدن فرمایید.

با به اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی ما را همراهی نمایید.

20 % تخفیف ویژه اولین سفارش طراحی پوستر

تخفیف 20 درصدی شامل طراحی پوستر و عکاسی صنعتی محصولات برای ثبت اولین سفارش طراحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

وحید ولیزاده

طراح ، گرافیست ، ایده پرداز و مشاور دیجیتال مارکتینگ
Graphic Designer | Freelancer in house

فهرست