عکاسی تبلیغاتی  (به انگلیسی: Advertising photography) ، به شاخه‌ای از عکاسی گفته می شود که  از محصولات، کالاها، تولیدات و خدمات افراد عکسبرداری می‌گردد .

هدف کلی عکاسی ، انسجام نگاه عکاس به خاص بودن ، مهم کردن محصول و مُبَلِغ بودن آگهی بوسیله عکس می باشد.

در این سبک عکاسی سعی می گردد که نگاه بیننده به محصول منعطف گردد تا پیام تبلیغاتی خالق آن محصول و ویژگی های خاص را به بیننده برساند. استفاده از زمینه های فلت می توان در مهم قراردادن محصول در عکاسی کمک شایانی نماید.

عکس تبلیغاتی در حقیقت امکانی مهم و اساسی در ساخت و طراحی انواع خدمات طراحی گرافیک مانند : طراحی بروشور ، طراحی بیلبورد ، طراحی کاتالوگ ، طراحی و ساخت پکیج تبلیغاتی و … می باشد.

عکاسی تبلیغاتی باعث انسجام متن و تصویر و رساندن پیام به مخاطب در رسانه های آنلاین و آفلاین ( سنتی ) می گردد.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر عکاسی می توانیم تصاویری مناسب را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که عکاسی خلاق از محصولات و خدمات شما، می تواند مجموعه شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید.

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با ۲۰ دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..