طراحی استند تبلیغاتی یکی از شاخه های طراحی گرافیک هستند.استندها و پاپ آپ ها، تابلوهای نمایش اعلاناتی هستند که از زمان قدیم مورد استفاده قرار می گرفت و بخاطر قرارگرفتن در معرض دید عموم و رساندن پیغام مورد استقبال خوبی قرار می گرفت.

مدل ایستادن این استند همانطور که نامشان پیداست ایستاده می باشد که در طی سال های اخیر این مدل بصورت افقی ، رومیزی ، پاپ آپ گردان هم به نمایش در می آید.

هدف استفاده استند بطور مشخص ، نمایش تبلیغات و اعلانات چاپ شده برروی مدیاهای مختلف می باشد. معمولا چاپ برروی استند بنام های  سلفون مات و یا براق و گاها بنر می باشد چون استفاده این نوع استندها در داخل محیط می باشد بخاطر همین چاپ آنها باید از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشند .

مشاهده نمونه کارهای طراحی بیلبورد و طراحی تابلو در اینجا

قابل ذکر می باشد که فضای دید و چاپ استند معمولا ۲۰۰ در ۹۰ سانتیمتر می باشد و در این فضا باید کادر طلایی تبلیغات شما محفوظ گردد.

در طراحی استند تبلیغاتی استاندارهایی وجود دارند که اگر رعایت نگردد مورد بی استفاده و حتی ضد تبلیغی بودن آن را دربرخواهد داشت . یکی از این موارد،  استفاده نادرست از قلم های ناصحیح می باشد که موجب ازبین رفتن تمرکز بینندگان از موضوع اصلی می گردد.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم استندهای تبلیغاتی مناسبی را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید.

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید.

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با ۲۰ دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..