طراحی سه بعدی  و مدلینگ فضا ، ماکتی مجازی از پیش نمایش ساخته شده می باشد که می توان این تکنیک را برای خلق ماکت های سه بعدی، اجسام و محصولات مفید دانست .

فضا سازی  و مدلینگ اجسام بوسیله نرم افزارهای auto cad  و ۳d max و هر نرم افزار مرتبط انجام می پذیرد که بواسطه پلانها و ساید های گرفته شده ، متریال های ساخته شده و همچنین افزودن نورهای واقعی گرایانه تصاویر ایجاد می گردند .

ساخت استیج ، ساخت مدل تری دی ، ساخت فرآیند تولید محصولات به صورت انیمیشن ، استفاده از عناصر تری دی در کلیپ تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، لوگو موشن ، فیلم تبلیغاتی را می توان از دست آوردهای مهم در این عرصه نامبرد.

استفاده از این تکنولوژی را میتوان در ساخت فضاهای تری دی  و تصویرسازی های  مجازی از استیج ها ، محصولات و محل ها مشاهده نمود .بدین ترتیب که پس از ساخت ماکت ، کارفرما اشراف بیشتری به محصول در فضای ساخته شده دارد و برای ادیت کردن محصول مجازی ، هزینه خیلی کمی را نسبت به ساخت واقعی محصول خواهد داشت.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی، می توانیم طراحی سه بعدی محصولات ، ایجاد فضاسازی کانسپ و مدلینگ برای شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که طراحی سه بعدی واقعی گرایانه می تواند محصول شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

همچنین شما می توانید از نمونه کارهای اجرا شده در واحد طراحی گرافیکی ترسیم ایده دیدن فرمایید.

طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی

مشاوره و خدمات طراحی و گرافیک

ما همواره سعی می کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی و گرافیک و همچنین بهترین تعرفه قیمت طراحی و گرافیک را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم و در این راستا تلاش خود را مضاعف و همیشه خود را به روز نگه می داریم. ما میتوانیم در زمینه های گوناگون طراحی و تبلیغات شما را بیش از پیش، آسانتر و حرفه ای تر به هدفتان برسانیم.

ثبت سفارش طراحی

اولین سفارش پروژه طراحی خود را با ۲۰ دقیقه مشاوره رایگان شروع نمایید . ما در کنارشما هستیم..